مشاوره امور بازرگانی

10 / 10
از 1 کاربر

ارائه خدمات مشاوره ای در امور بازرگانی بر اساس آخرین بخشنامه ها، معافیت ها و ممنوعیت های قوانین و مقررات گمرکی توسط کارشناسان مجرب و زبده صورت می پذیرد. برآورد هزینه ترخیص کالا که شامل تعیین تعرفه گمرکی و ارزش کالا و همچنین تخمین هزینه های حمل و نقل از دیگر خدماتی است که گروه بازرگانی ایفا تجارت اروند را از سایرین متمایز می سازد.

همچنین فرآیند ورود کالا به کشور مستلزم اخذ مجوزهای لازم و پیمودن مراتب اداری پیچیده ایست. گاهی سازوکار تامین مجوز به منظور ورود کالای مورد نظر از ضوابط خاصی پیروی می کند و مرجع اطلاع رسانی قابل اتکایی جهت روشن شدن مراحل اداری پیشرو وجود ندارد که متاسفانه در این مرحله شاهد سردرگمی بازرگانان محترم در پیشبرد مراتب مذکور هستیم.

گروه بازرگانی ایفا تجارت اروند با ارائه خدمات مشاوره ای، ضوابط اداری ترخیص کالای مورد نظر را تشخیص و راه را برای تسهیل ورود آن هموار می سازد. تعیین ضوابط اداری ترخیص کالای مذکور شامل اعلام مجوز مورد نیاز از ارگان های دولتی و غیر دولتی از قبیل سازمان ملی استاندارد، وزارت فرهنگ و ارشاد، سازمان غذا و دارو، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان محیط زیست، سازمان قرنطینه نباتی، سازمان انرژی اتمی، وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات، میراث فرهنگیو سازمان وسایل نقلیه و ماشین آلات راهسازی می باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :