ترخیص کالا

10 / 10
از 1 کاربر

 

 

 

امروزه صادرات و واردات کالا بعنوان یک شاخصه تاثیرگذار و مهم در دنیای تجارت و اقتصاد مطرح است. بر این اساس چالش های مربوط به این عرصه شامل عملیات گمرکی و ترخیص کالا، از مهمترین مسایلی است که بازرگانان، تولید کنندگان، نمایندگی ها و همچنین صنایع مرتبط با آن مواجهند. گروه بازرگانی ایفا تجارت اروند ضمن بکارگیری کارگروه های تخصصی و مجرب و به پشتوانه تجربیات سالیان متمادی در این عرصه، با ارایه مجموعه خدمات گمرکی و ترخیص کالا در صدد سهولت در انجام این فرآیند و رفع دغدغه و نگرانی های تجار برآمده است. اطمینان خاطر طی پروسه ترخیص کالا با صرف کمترین زمان ممکن و صرف هزینه مناسب، برگ زرینی است در جلب رضایتمندی بازرگانان و صنعتگران توسط کارشناسان زبده و مجرب مجموعه بازرگانی ایفا تجارت اروند.

التزام به کسب رضایت مشتری در چارچوب ضوابط و قوانین جاری، زمینه بالندگی و وجه تمایز این مجموعه نسبت به سایرین را فراهم آورده است. اتکا بر حفظ و صیانت از منافع مشتریان با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی و منطبق بر مبانی قانونی از بارزترین خدمات مجموعه بازرگانی ایفا تجارت اروند خواهد بود.  

گزارش های روزانه از برجسته ترین خدماتی است که گروه بازرگانی ایفا تجارت اروند خود را ملزم به ارائه آن به صاحب کالا می داند. چرا که آگاهی یافتن از روند ترخیص و چگونگی طی شدن تشریفات گمرکی موجبات آرامش خاطرو حصول اطمینان از ترخیص به موقع آن را نزد صاحب کالا و بازرگانان محترم فراهم می آورد برخورداری از 25% معافیت مناطق محروم از دیگر ویژگی های بارز ترخیص کالا از گمرک خرمشهر می باشد.از این قبیل قوانین تسهیل کننده ترخیص که مختص گمرک خرمشهر است مجموعه ایفا تجارت را که در صدد ارائه خدمات هرچه بهتر و مناسبتر به متقاضیان است یاری می کند.

از دیگر خدمات ویژه این مجموعه اخذ مجوزهای لازم جهت ترخیص کالای خاص از سازمان های ذیربط می باشد ترخیص برخی از کالاها از گمرک مستلزم اخذ استاندارد و مجوز از ارگان هایی نظیر سازمان ملی استاندارد, وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی,سازمان غذا و دارو, کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان, سازمانن قرنطینه نباتی و سازمان میراث فرهنگی می باشد گروهه بازرگانی ایفا تجارت افتخار این را دارد که با اخذ مجوزهای لازم از سازمان های زیربط روند ترخیص کالاهای خاص را تسهیل نموده و با ارائه این خدمات ویژه و منحصر بفرد  بستر مناسبی را جهت رفع دغدغه و نگرانی صاحب کالا فراهم آورد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :